Účetnictví

Naše společnost FPP Consulting patří mezi top účetní firmy v Olomouci. Našich služeb využívají podnikatelé, zejména malé, střední, ale i velké výrobní společnosti, samozřejmě také i OSVČ.

V neustále se měnícím podnikatelském a legislativním prostředí získáváte partnerstvím s naší společností FPP Consulting tolik potřebnou jistotu a zázemí.

Narozdíl od konkurence totiž naší prioritou není nízká cena, ale vysoká odbornost a garance kvality. Klademe důraz na soustavné vzdělávání našich účetních. Účetnictví vedeme vždy v souladu s pokyny
a zájmy klienta. Samozřejmostí je profesní pojištění v dostatečném finanční limitu (50 mil. Kč).

Vzhledem k tomu, že je pro nás důležitý i komfort našich klientů, tak účetnictví vedeme i v účetních sofwarech, na které jsou naši klienti zvyklí a pracují s nimi. V současnosti účetnictví vedeme v ABRA FlexiBee, ABRA Gen, Pohoda, Helios Orange, Vario, Stereo, UČTO.

 

Automatizace ve vedení účetnictví 

Na trhu působíme již více než 18 let, myšlením jsme však jako účetní kancelář nezůstali v dobách minulých, a proto se u nás můžete setkat s vysokou mírou automatizace, která nám všem šetří tak drahocenou komoditu, a tou je čas.

Snažíme se využívat všech dostupných prostředků k tomu, abychom co nejvíce automatizovali
a digitalizovali vzájemnou spolupráci, a to individuálně dle přání a potřeb klienta.

K tomu všemu využíváme progresivní online účetní software ABRA FlexiBee. Zároveň našim klientům nabízíme náš online fakturační program, vyvinutý našimi IT specialisty přímo pro tyto účely.