Personální poradenství

Naše společnost FPP Consulting poskytuje pomoc klientům v oblasti řízení lidských zdrojů. Přebíráme za klienty personální aktivity, aby se mohli více věnovat svojí hlavní podnikatelské činnosti.

V dnešní době je stále těžší nejen získat nové zaměstnance, ale i udržet si stávající personál, a proto partnerstvím s námi získáte potřebnou podporu a kompletní službu při získávání a výběru zaměstnanců, vzdělávání a rozvoje, systému odměňování a zaměstnaneckých výhod nebo systému hodnocení zaměstnanců.

Dále jsme schopni za klienta převzít i veškeré aktivity spojené s propouštěním zaměstnanců a poskytnutí pomoci těmto zaměstnancům (outplacement). V případě potřeby jsme schopni provést i personální audit připravený na míru Vašim požadavkům.

Aby naše služby byly co nejkvalitnější, tak se zaměřujeme také na odbornou psychodiagnostiku, kterou využíváme zejména při získávání nových zaměstnanců. Ať už potřebujete jednorázovou pomoc, pravidelné konzultace nebo komplexní nastavení oblasti HR, budeme naslouchat Vašim potřebám a vytvoříme pro Vás profesionální řešení.